EREA 1 fase medische transformator 230V//230V 2,2kVA 230TMHD2200/BTE
Artikelnr: 230TMHD2200/BTE
Levertermijn: Voor actuele levertijd neem contact op met ons
Trillingsdemper
Prijs incl. btw: 1.927,05
U bespaart: 30%
Of betaal in termijnen via Spraypay (vanaf 53,09 p/m) of in 3x via IN3 .
EAN
SKU
230TMHD2200/BTE
Technische specificaties
MerkEREA
Commercieel bestelnummer230TMHD2200/BTE
EAN5414503103598
KlasseEen fase Beschermingstransformator voor medisch gebruikte ruimten (energie efficient) - IP00 - Upri 230V // Usec 230V - Vermogen 2200VA - PTC temperatuursensor
Primaire spanning230 Vac
Secundaire spanning230 Vac
Vermogen2,2KVA
BeschermingsgraadIP00
Diëlektrische vastheid (Vac4500Vac
Diëlektrische vastheid t.o.v. de massa (Vac)2500Vac
NormenEN 61558-2-15
Max. omgevingstemperatuur Ta (°C)50 °C
TemperatuursklasseB
ToepassingAlle toepassingen in medisch gebruikte ruimten
BeschermingsklasseVoorbereid voor beschermingsklasse I
Spanningsval (dU%)2,7%
Rendement 97%
Pcu (W)56 W
Po (W)11 W
Afmeting A x B x C (mm)240x180x225mm
Afmeting D (mm)200mm
Afmeting E (mm)157mm
Gewicht38kg
Primaire aansluitingSchroefklemmen
Secundaire aansluitingSchroefklemmen
AfwerkingOnder vacuüm en onder druk geïmpregneerd
Φ (mm)11mm