EREA 1 fase medische transformator 230V//230V 8kVA-BTE 230TMHD8000/BTE
Artikelnr: 230TMHD8000/BTE
Levertermijn: Voor actuele levertijd neem contact op met ons
Trillingsdemper
Prijs incl. btw: 4.505,56
U bespaart: 30%
Of betaal in termijnen via Spraypay (vanaf 124,12 p/m) of in 3x via IN3 .
EAN
SKU
230TMHD8000/BTE
Technische specificaties
MerkEREA
Commercieel bestelnummer230TMHD8000/BTE
EAN5414503103666
KlasseEen fase Beschermingstransformator voor medisch gebruikte ruimten (energie efficient) - IP00 - Upri 230V // Usec 230V - Vermogen 8000VA - PTC temperatuursensor
TypeBeschermingstransformator (gescheiden wikkelingen)
Primaire spanning230 Vac
Secundaire spanning230 Vac
Vermogen8KVA
BeschermingsgraadIP00
Diëlektrische vastheid (Vac4500Vac
Diëlektrische vastheid t.o.v. de massa (Vac)2500Vac
Normen
EN 61558-2-15
EN 60751
Max. omgevingstemperatuur Ta (°C)50 °C
TemperatuursklasseB
ToepassingAlle toepassingen in medisch gebruikte ruimten
BeschermingsklasseVoorbereid voor beschermingsklasse I
Spanningsval (dU%)2%
Rendement 97,8%
Pcu (W)150 W
Po (W)26 W
Afmeting A x B x C (mm)280x235x365mm
Afmeting D (mm)180mm
Afmeting E (mm)178mm
Gewicht77kg
Primaire aansluitingSchroefklemmen
Secundaire aansluitingSchroefklemmen
AfwerkingOnder vacuüm en onder druk geïmpregneerd
Φ (mm)11mm