EREA 3 fasen medische transformator 3x400V // 3x230V 6,3kVA 230TMTHD6300/BTE
Artikelnr: 230TMTHD6300/BTE
Levertermijn: Voor actuele levertijd neem contact op met ons
Trillingsdemper
Prijs incl. btw: 3.729,18
U bespaart: 30%
Of betaal in termijnen via Spraypay (vanaf 102,73 p/m) of in 3x via IN3 .
EAN
SKU
230TMTHD6300/BTE
Technische specificaties
Merk EREA
Commercieel bestelnummer 230TMTHD6300/BTE
EAN 5414503120038
Klasse Energie Efficiente Beschermingstransformator voor medische ruimten (BTE)
Primaire spanning 3x 400 Vac Y+N
Secundaire spanning 3x 230 Vac Y+N
Nominaal vermogen 6300VA (6,3KVA)
Beschermingsgraad IP00
Diëlektrische vastheid t.o.v. de massa (Vac) 2500 Vac
Normen EN 61558-2-15
EN 60752
Max. omgevingstemperatuur Ta (°C) 50 °C
Toepassing Voor medisch gebruikte ruimten
Temperatuursklasse B
Spanningsval (dU%) 3%
Rendement  96,9%
Pcu (W) 300 W
Po (W) 85 W
Afmeting A x B x C (mm) 480x225x415mm
Afmeting D (mm) 320mm
Afmeting E (mm) 185mm
Gewicht 115kg
Primaire aansluiting Schroefklemmen
Secundaire aansluiting Schroefklemmen
Afwerking Onder vacuüm en onder druk geïmpregneerd
Φ (mm) 11 mm
Beschermingsklasse Voorbereid voor beschermingsklasse I
Opties
Op aanvraag Speciale uitvoeringen
Optie Behuizing IP20 (accessoire) -
Optie Behuizing IP23 (accessoire) -
Optie Demper (accessoire) SILENT BLOCK 50
EREA 3 fasen medische transformator 3x400V // 3x230V 6,3kVA 230TMTHD6300/BTE heeft nog geen reviews. Deel uw product ervaring en plaats een review.
Meest recente reviews
Alternatieve artikelen voor EREA 3 fasen medische transformator 3x400V // 3x230V 6,3kVA 230TMTHD6300/BTE