EREA 3 fasen transformator Upri 400V ∆ // Usec 230V ∆ - 400V Y+N 2500VA (2.5KVA) SPT2500/D/BTE
Artikelnr: SPT2500/D/BTE
Levertermijn: 2-3 weken (contacteer ons)
Behuizing
Behuizing
Trillingsdemper
Prijs incl. btw: 1.463,93
U bespaart: 30%
Of betaal in termijnen via Spraypay (vanaf 40,33 p/m) of in 3x via IN3 .
EAN
SKU
SPT2500/D/BTE
Technische specificaties
Merk EREA
Commercieel bestelnummer SPT 2500/D/BTE
EAN 5414503105301
Klasse Energie Efficiente Beschermingstransformator (BTE)
Primaire spanning 3x 400 Vac ∆
Secundaire spanning 3 x 230 Vac ∆ -- 3x 400 Vac Y+N
Nominaal vermogen 2500VA (2.5KVA)
Beschermingsgraad IP00
Diëlektrische vastheid (Vac) 4500 Vac
Pcu (W) 69 W
Po (W) 35 W
Spanningsval (dU%) 3.2%
Diëlektrische vastheid t.o.v. de massa (Vac) 2500 Vac
Normen EN 61558-2-4
Max. omgevingstemperatuur Ta (°C) 40 °C
Temperatuursklasse F
Toepassing Voor industriële toepassingen
Rendement  96%
Afmeting A x B x C (mm) 260x140x243mm
Afmeting D (mm) 100mm
Afmeting E (mm) 117mm
Gewicht27.3 kg
Primaire aansluiting Schroefklemmen 4 mm²
Secundaire aansluiting Schroefklemmen 4 mm²
Afwerking Onder vacuüm en onder druk geïmpregneerd
Φ (mm) 11 mm
Opties
Op aanvraag Beschermingsklasse II
Beschermingsgraad IP23, IP44 en IP65
Andere spanningen en andere vermogens
Zig-Zag schakelgroepen
Aansluitingen met contactdozen en met netsnoeren
Met smeltzekeringen
Met elektrostatische schermen
Behandeling voor tropenbestendigheid
Optie Behuizing IP20 (accessoire) K20BTE/010
Optie Behuizing IP23 (accessoire) K23BTE/010
Optie Demper (accessoire) SILENT BLOCK 20
EREA 3 fasen transformator Upri 400V ∆ // Usec 230V ∆ - 400V Y+N 2500VA (2.5KVA) SPT2500/D/BTE heeft nog geen reviews. Deel uw product ervaring en plaats een review.
Meest recente reviews
Alternatieve artikelen voor EREA 3 fasen transformator Upri 400V ∆ // Usec 230V ∆ - 400V Y+N 2500VA (2.5KVA) SPT2500/D/BTE