EREA 3 fasen scheidingstransformator 230-400V//230V-400V 1,6kVA
Artikelnr: SPT1600
Actuele levertijd (contacteer ons)
Behuizing
Trillingsdemper
Prijs incl. btw: 929,81
U bespaart: 30%
Of betaal in termijnen via Spraypay (vanaf 25,61 p/m) of in 3x via IN3 .
EAN
SKU
SPT1600
Technische specificaties
MerkEREA
Commercieel bestelnummerSPT1600
EAN5414503004673
KlasseDriefasen beschermingstransformator
Primaire spanning3x 230 Vac ∆ -- 3x 400 Vac Y+N
Secundaire spanning3x 230 Vac ∆ -- 3x 400 Vac Y+N
Nominaal vermogen1600VA (1KVA)
BeschermingsgraadIP00
Spanningsval (dU%)3.15%
Diëlektrische vastheid t.o.v. de massa (Vac)2500 Vac
NormenEN 61558-2-4
Max. omgevingstemperatuur Ta (°C)40 °C
ToepassingVoor industriële toepassingen
TemperatuursklasseB
Rendement 94%
Pcu (W)52 W
Po (W)45,5 W
Afmeting A x B x C (mm)225x135x215mm
Afmeting D (mm)87mm
Afmeting E (mm)110mm
Gewicht19kg
Primaire aansluitingSchroefklemmen 2.5 mm²
Secundaire aansluitingSchroefklemmen 2.5 mm²
AfwerkingOnder vacuüm en onder druk geïmpregneerd
Φ (mm)10 mm