EREA 3 fasen scheidingstransformator 230-400V//230V-400V 100kVA
Artikelnr: SPT100000
Behuizing
Trillingsdemper
Prijs incl. btw: 19.669,58
U bespaart: 30%
Of betaal in termijnen via Spraypay (vanaf 541,86 p/m) of in 3x via IN3 .
EAN
SKU
SPT100000
Technische specificaties
MerkEREA
Commercieel bestelnummerSPT100000
EAN5414503092144
KlasseDriefase beschermingstransformator
Primaire spanning3x 230 Vac ∆ -- 3x 400 Vac Y+N
Secundaire spanning3x 230 Vac ∆ -- 3x 400 Vac Y+N
Nominaal vermogen100000VA (100KVA)
BeschermingsgraadIP00
Rendement 98,3 %
Pcu (W)1260 W
Po (W)435 W
Spanningsval (dU%)1,28 %
Diëlektrische vastheid t.o.v. de massa (Vac)2500 Vac
Normen
EN 60742
EN 61558-2-4
Max. omgevingstemperatuur Ta (°C)40 °C
TemperatuursklasseB
Afmeting A x B x C (mm)640x470x500mm
Afmeting D (mm)400mm
Afmeting E (mm)275mm
Gewicht380kg
Primaire aansluitingMoerbevestiging M12
Secundaire aansluitingMoerbevestiging M12
Φ (mm)11 mm