Technische specificaties |
| Merk | EREA |
| Commercieel bestelnummer | 230TC1600 |
| Alternatief voor Scheider artikel | ABL6TS160G |
| EAN | 5414503000156 |
| Klasse | Een fase stuurstroomtrafo - IP00 - Upri 15-0-230-400V // Usec 2x 0-115V - Vermogen 1600VA |
| Type | Stuurstroomtrafo (met gescheiden windingen) |
| Primaire spanning | 15-0-230-400Vac |
| Secundaire spanning | 2x 0-115Vac |
| Kortsluitspanning Ucc (%) | 2,6 % |
| Vermogen | 1,6KVA |
| Beschermingsgraad | IP00 |
| Spanningsval (dU%) | 2,7% |
| Diëlektrische vastheid (Vac | 4500Vac |
| Diëlektrische vastheid t.o.v. de massa (Vac) | 2500Vac |
| Normen | EN 61558-2-2 EN 61558-2-6 EN 60742 |
| Max. omgevingstemperatuur Ta (°C) | 40 °C |
| Temperatuursklasse | B |
| Toepassing | Alle toepassingen |
| Beschermingsklasse | Voorbereid voor beschermingsklasse I |
| Rendement | 95% |
| Pcu (W) | 44W |
| Po (W) | 48W |
| Afmeting A x B x C (mm) | 240x130x225mm |
| Afmeting D (mm) | 200mm |
| Afmeting E (mm) | 107mm |
| Gewicht | 22kg |
| Primaire aansluiting | Schroefklemmen 4mm² |
| Secundaire aansluiting | Schroefklemmen 4mm² |
| Afwerking | Onder vacuüm en onder druk geïmpregneerd |
| Φ (mm) | 11mm |
| |
Opties |
| Op aanvraag | Beschermingsklasse II Beschermingsgraad IP23, IP44 en IP65 Andere spanningen en andere vermogens Aansluitingen met contactdozen en met netsnoeren Met smeltzekeringen Met elektrostatische schermen Behandeling voor tropenbestendigheid |
| Optie Behuizing IP20 (accessoire) | U22757 |
| Optie Behuizing IP23 (accessoire) | K23EI240/003 |
| Optie Behuizing IP44 (accessoire) | K44UI240/010 |
| Optie Demper (accessoire) | SILENT BLOCK 20 |