Technische specificaties |
| Merk | EREA |
| Commercieel bestelnummer | EDR 230TI160 |
| EAN | 5414503003324 |
| Type | Beschermingstransformator (gescheiden wikkelingen) |
| Alternatief voor Schneider artikel | ABL6TS16U |
| Primaire spanning | 230-400 Vac |
| Secundaire spanning | 0-0-230 Vac |
| Vermogen | 160VA |
| Beschermingsgraad | IP20 |
| Diëlektrische vastheid t.o.v. de massa (Vac) | 4500Vac |
| Normen | EN 61558-2-4 EN 60742 |
| Max. omgevingstemperatuur Ta (°C) | 50 °C |
| Temperatuursklasse | B |
| Toepassing | Alle toepassingen |
| Beschermingsklasse | Voorbereid voor beschermingsklasse II |
| Rendement | 89% |
| Spanningsval (dU%) | 8,4% |
| Pcu (W) | 14W |
| Po (W) | 6,2W |
| Kortsluitspanning Ucc (%) | 9,6%. |
| Afmeting A x B x C (mm) | 101x79x112mm |
| Afmeting D (mm) | 84mm |
| Afmeting E (mm) | 62mm |
| Gewicht | 2,6kg |
| Primaire aansluiting | Schroefklemmen 4 mm² |
| Secundaire aansluiting | Schroefklemmen 4 mm² |
| Afwerking | Onder vacuüm ingegoten met kunsthars |
| Φ (mm) | 5,5mm |
| |
Opties |
| Op aanvraag | Andere spanningen en andere vermogens Met elektrostatische schermen Met smeltzekering in de secundaire |