EREA 3 fasen transformator Upri 400V ∆ // Usec 400V Y+N 44000VA (44KVA) ECT 44000/D/IRC
Artikelnr: ECT44000/D/IRC
Behuizing
Behuizing
Trillingsdemper
Prijs incl. btw: 15.091,53
U bespaart: 30%
Of betaal in termijnen via Spraypay (vanaf 415,74 p/m) of in 3x via IN3 .
EAN
SKU
ECT44000/D/IRC
Technische specificaties
Merk EREA
Commercieel bestelnummer ECT 44000/D/IRC
EAN 5414503115829
Klasse riefase energie efficiente beschermingstransformator met lage inschakelstroom
Primaire spanning 3x 400 Vac ∆
Secundaire spanning 3 x 400 Vac Y+N
Nominaal vermogen 44000VA (44KVA)
Beschermingsgraad IP00
Diëlektrische vastheid (Vac) 4500 Vac
Spanningsval (dU%) 1,96%
Diëlektrische vastheid t.o.v. de massa (Vac) 2500 Vac
Normen EN 61558-2-4
Max. omgevingstemperatuur Ta (°C) 40 °C
Temperatuursklasse B
Toepassing Voor industriële toepassingen
Rendement  97.8%
Pcu (W) 858W
Po (W) 114W
Afmeting A x B x C (mm) 640x390x500mm
Afmeting D (mm) 400mm
Afmeting E (mm) 245mm
Gewicht 314kg
Primaire aansluiting Moerbevestiging M8
Secundaire aansluiting Moerbevestiging M8
Afwerking Onder vacuüm en onder druk geïmpregneerd
Φ (mm) 11 mm