Technische specificaties |
| Merk | EREA |
| Commercieel bestelnummer | E 230TC250 |
| Alternatief voor Scheider artikel | ABL6TS25U |
| EAN | 5414503002983 |
| Klasse | Een fase stuurstroomtrafo - IP00 - Upri 15-0-230-400V // Usec 0-0-230 - Vermogen 250VA |
| Type | Stuurstroomtrafo (met gescheiden windingen) |
| Primaire spanning | 15-0-230-400Vac |
| Secundaire spanning | 0-0-230Vac |
| Kortsluitspanning Ucc (%) | 5,1% |
| Vermogen | 250VA |
| Beschermingsgraad | IP20 |
| Spanningsval (dU%) | 5,6% |
| Diëlektrische vastheid (Vac | 4500Vac |
| Diëlektrische vastheid t.o.v. de massa (Vac) | 2500Vac |
| Normen | EN 61558-2-2 EN 61558-2-6 EN 60742 |
| Max. omgevingstemperatuur Ta (°C) | 50 °C |
| Temperatuursklasse | B |
| Toepassing | Alle toepassingen |
| Beschermingsklasse | Voorbereid voor beschermingsklasse II |
| Rendement | 91% |
| Pcu (W) | 14,7W |
| Po (W) | 10,2W |
| Afmeting A x B x C (mm) | 102x102x110mm |
| Afmeting D (mm) | 84mm |
| Afmeting E (mm) | 86mm |
| Gewicht | 3,3kg |
| Primaire aansluiting | Schroefklemmen 4mm² |
| Secundaire aansluiting | Schroefklemmen 4mm² |
| Afwerking | Onder vacuüm en onder druk geïmpregneerd |
| Φ (mm) | 5,5mm |
| |
Opties |
| Op aanvraag | Met secundaire smeltzekeringen Met elektrostatische schermen |