| Merk: | Riedel |
| Artikelnummer: | URST100550230 |
| Aantal fasen: | 1 |
| Spanning primair: | 200/220/230/240V/250/270/280/330/350/370/380/390/400/420/430/440/450/470/490/500 en 550V |
| Spanning secundair: | 2x115V / 230V |
| Vermogen: | 100VA |
| Soort transformator: | Stuurtransformator |
Omgevingstemperatuur: | 40°C |
| Isolatiemateriaal-klasse conform IEC 85: | E |
| Afmetingen: | a=85mm b=104mm c=83mm d=64mm e=61mm |
| Gewicht: | 2kg |
| Bevestiging: | M4 |
| Beschermingsgraad (IP): | 00 |
| Scheidingstransformator: | Nee |
| Spaartransformator: | Nee |
| Veiligheidstransformator: | Nee |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage): | Nee |
| Geschikt voor printmontage: | Nee |
| Kortsluitvast: | Nee |
| Isolatiemateriaal-klasse conform IEC 85: | Nee |
| | |