EREA 1 fase medische transformator 230V//230V 5kVA 230TMHD5000
Artikelnr: 230TMHD5000
Levertermijn: Voor actuele levertijd neem contact op met ons
Trillingsdemper
Prijs incl. btw: 2.256,53
U bespaart: 30%
Of betaal in termijnen via Spraypay (vanaf 62,16 p/m) of in 3x via IN3 .
EAN
SKU
230TMHD5000
Technische specificaties
MerkEREA
Commercieel bestelnummer230TMHD5000
EAN5414503005991
KlasseEen fase Beschermingstransformator voor medisch gebruikte ruimten - IP00 - Upri 230V // Usec 230V - Vermogen 5000VA - PTC temperatuursensor
TypeBeschermingstransformator (gescheiden wikkelingen)
Primaire spanning230 Vac
Secundaire spanning230 Vac
Vermogen5KVA
BeschermingsgraadIP00
Spanningsval (dU%)2,7%
Diëlektrische vastheid (Vac4500Vac
Diëlektrische vastheid t.o.v. de massa (Vac)2500Vac
NormenEN 61558-2-15
Max. omgevingstemperatuur Ta (°C)50 °C
TemperatuursklasseB
ToepassingAlle toepassingen in medisch gebruikte ruimten
BeschermingsklasseVoorbereid voor beschermingsklasse I
Rendement 96,5%
Pcu (W)131 W
Po (W)51 W
Afmeting A x B x C (mm)280x220x365mm
Afmeting D (mm)180mm
Afmeting E (mm)163mm
Gewicht52kg
Primaire aansluitingSchroefklemmen 10 mm²
Secundaire aansluitingSchroefklemmen 10 mm²
AfwerkingOnder vacuüm en onder druk geïmpregneerd
Φ (mm)11mm