| Identificatie |
| Merk | Erea |
| Artikelnummer | DR-SPS480W24V/BTE |
| EAN | 5414503118059 |
| Elektrische eigenschappen |
| Rendement (%) | 92,5 % |
| Vermogen (VA) | 240 W |
| Spanning Primair (Vac) | 230 Vac (90...264 Vac) |
| Spanning Primair DC (Vdc) | 127...370 Vdc |
| Spanning Secundair DC (Vdc) | 24 Vdc (24..28 Vdc) |
| Algemene eigenschappen |
| IP graad | IP00 |
| Max. omgevingstemperatuur Ta (°C) | 50 °C |
| Mechanische eigenschappen |
| Primaire aansluiting | Schroefklemmen |
| Secundaire aansluiting | Schroefklemmen |
| Afmeting A x B x C (mm) | 85,5 mm x 125,2 mm x 128,5 mm |
| Massa (kg) | 1,5 kg |
| Download |
| Technische gegevens DR-SPS480W24V/BTE |