Technische specificaties |
| Merk | EREA |
| Commercieel bestelnummer | SPT20000 |
| EAN | 5414503004697 |
| Klasse | Driefase beschermingstransformator |
| Primaire spanning | 3x 230 Vac ∆ -- 3x 400 Vac Y+N |
| Secundaire spanning | 3x 230 Vac ∆ -- 3x 400 Vac Y+N |
| Nominaal vermogen | 20000VA (20KVA) |
| Beschermingsgraad | IP00 |
| Rendement | 95,7% |
| Pcu (W) | 768 W |
| Po (W) | 135 W |
| Spanningsval (dU%) | 3,82% |
| Diëlektrische vastheid t.o.v. de massa (Vac) | 2500 Vac |
| Normen | EN 60726 EN 60076 |
| Max. omgevingstemperatuur Ta (°C) | 40 °C |
| Temperatuursklasse | F |
| Afmeting A x B x C (mm) | 480x270x415mm |
| Afmeting D (mm) | 320mm |
| Afmeting E (mm) | 175mm |
| Gewicht | 70,2kg |
| Primaire aansluiting | Moerbevestiging M8 |
| Secundaire aansluiting | Moerbevestiging M8 |
| Φ (mm) | 11 mm |
| Beschermingsklasse | Voorbereid voor beschermingsklasse I |
| |
Opties |
| Op aanvraag | Beschermingsklasse II Beschermingsgraad IP23, IP44 en IP65 Andere spanningen en andere vermogens Zig-Zag schakelgroepen Aansluitingen met contactdozen en met netsnoeren Met smeltzekeringen Met elektrostatische schermen Behandeling voor tropenbestendigheid |
| Optie Behuizing IP20 (accessoire) | U 2222720 |
| Optie Behuizing IP23 (accessoire) | K23EI400/006 |
| Optie Behuizing IP44 (accessoire) | K44EI400/020 |
| Optie Demper (accessoire) | SILENT BLOCK 50 |