Technische specificaties |
| Merk | EREA |
| Commercieel bestelnummer | SPT16000 |
| EAN | 5414503004680 |
| Klasse | Driefasen beschermingstransformator |
| Primaire spanning | 3x 230 Vac ∆ -- 3x 400 Vac Y+N |
| Secundaire spanning | 3x 230 Vac ∆ -- 3x 400 Vac Y+N |
| Nominaal vermogen | 16000VA (16KVA) |
| Beschermingsgraad | IP00 |
| Spanningsval (dU%) | 4.7% |
| Diëlektrische vastheid t.o.v. de massa (Vac) | 2500 Vac |
| Normen | EN 60726 EN 60076 |
| Max. omgevingstemperatuur Ta (°C) | 40 °C |
| Toepassing | Voor industriële toepassingen |
| Temperatuursklasse | F |
| Rendement | 95,7% |
| Pcu (W) | 750 W |
| Po (W) | 108 W |
| Afmeting A x B x C (mm) | 480x200x415mm |
| Afmeting D (mm) | 320mm |
| Afmeting E (mm) | 160mm |
| Gewicht | 85kg |
| Primaire aansluiting | Schroefklemmen 10 mm² |
| Secundaire aansluiting | Schroefklemmen 10 mm² |
| Afwerking | Onder vacuüm en onder druk geïmpregneerd |
| Φ (mm) | 11 mm |
| Beschermingsklasse | Voorbereid voor beschermingsklasse I |
| |
Opties |
| Op aanvraag | Beschermingsklasse II Beschermingsgraad IP23, IP44 en IP65 Andere spanningen en andere vermogens Zig-Zag schakelgroepen Aansluitingen met contactdozen en met netsnoeren Met smeltzekeringen Met elektrostatische schermen Behandeling voor tropenbestendigheid |
| Optie Behuizing IP20 (accessoire) | U 2222720 |
| Optie Behuizing IP23 (accessoire) | K23EI400/005 |
| Optie Behuizing IP44 (accessoire) | K44EI400/010 |
| Optie Demper (accessoire) | SILENT BLOCK 50 |