Technische specificaties |
| Merk | EREA |
| Commercieel bestelnummer | STAB 1000 |
| EAN | 5414503116260 |
| Klasse | Wisselspanningsstabilisatoren |
| Primaire spanning | 230 Vac (195,5 - 264,5 Vac) |
| Secundaire spanning | 230 Vac (±1%) correctiesnelheid bedraagt ongeveer 10 tot 20 V/sec |
| Vermogen | 1000VA / 1kVA |
| Rendement | >98% |
| Frequentie | 50-60 Hz |
| Toepassing | Voor alle toepassingen die een "zuiver net" eisen (meetapparatuur, automatische sturingen, computers) |
| Specifieke eigenschappen | Correctiesnelheid 20 V/sec Stabiliteit < 1% |
| Beschermingsgraad | IP20 |
| Normen | EN-60950-1 EN-61000-6-3 |
| Max. omgevingstemperatuur Ta (°C) | 45 °C |
| Afmeting A x B x C (mm) | 290x360x200mm |
| Gewicht | 11kg |
| Aansluiting primair | Netsnoer |
| Aansluiting secundair | Contactdoos |