Technische specificaties |
| Merk | EREA |
| Commercieel bestelnummer | E 84TR250 |
| EAN | 5414503003201 |
| Klasse | Eenfase beschermingstransformator voor elektronicatoepassingen - Upri 230V // Usec 0-26-28-31-35-38-42V 2x 0-26-28-31-35-38-42V - Vermogen 250VA |
| Primaire spanning | 230 Vac |
| Secundaire spanning | 26-28-31-35-38-42-52-56-62-70-76-84 Vac |
| Vermogen | 250VA |
| Beschermingsgraad | IP00 |
| Spanningsval (dU%) | 6% |
| Diëlektrische vastheid t.o.v. de massa (Vac) | 4000Vac |
| Normen | EN 61558-2-4 EN 60742 |
| Max. omgevingstemperatuur Ta (°C) | 40 °C |
| Temperatuursklasse | E |
| Toepassing | Stuurkringen, contactoren en elektronicatoepassingen |
| Voorbereid voor beschermingsklasse II |
| Rendement | 90,7% |
| Pcu (W) | 19,44W |
| Po (W) | 8,25W |
| Afmeting A x B x C (mm) | 131x110x125mm |
| Afmeting D (mm) | 100mm |
| Afmeting E (mm) | 80mm |
| Gewicht | 5,7kg |
| Afwerking | Onder vacuüm ingegoten met kunsthars |
| Φ (mm) | 7mm |
|
Opties |
| Op aanvraag | Andere spanningen en andere vermogens
Aansluitingen met geïsoleerde draden en met netsnoeren |